O mnie

Ciao! Mam na imię Marzena, jestem Polką mieszkającą od 2013 roku na słonecznej Sycylii w miasteczku Trapani. Uwielbiam podrożować, poznawać inne kultury, ludzi, a jedzenie i gotowanie to moja pasja.

Niepoprawna optymistka, czasem szalona i nieogarnięta, czasem poważna jak statua, niewyobrażająca sobie życia bez rodziny i przyjaciół. Lojalność i szczerość to dwie najważniejsze dla mnie cechy u każdego człowieka.

Eat Love Travel to miejsce dla osób które tak jak ja chcą spełniać swoje marzenia podróżując, czasem budżetowo, czasem z odrobiną luksusu, dla miłośników dobrego jedzenia i wina.

Znajdziecie tutaj relacje i opisy z restauracji, lokalnych miejsc, winnic, miejsc noclegowych które sama odwiedziłam i które polecam lub przed którymi Was ostrzegam.

Moja strona jest też dla wszystkich zakochanych w Sycylii, ale też dla tych którzy swoją pierwszą podróż mają dopiero przed sobą, dzięki mnie zorganizujecie wasz wyjazd marzeń.

ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM

https://www.instagram.com/eatlovetravel.pl

Codziennie znajdziecie u mnie relacje z podróży, smaczne i proste przepisy kulinarne oraz nutkę normalnego nieraz wkurzającego małżeńskiego życia z sycylijczykiem 🙈